Zainwestuj w piękną Bydgoszcz!

Bydgoszcz można z pewnością nazwać jednym z najpiękniejszych miast Polski. Starodawna architektura łączy się tu z nowoczesną częścią handlowo-usługową i naturą w przestrzeni do spacerów. To wszystko zachwyca przyjezdnych z całego świata. Nic dziwnego, że niełatwo znaleźć ranking top 10 miast w Polsce, w którym zabraknie tak polecanego także przez turystów miejsca.

To właśnie tu w Śródmieściu znajduje się ponadczasowa kamienica. Od razu zwróciła naszą uwagę. Jest ona miejscem idealnym dla wszystkich klientów. Świetnie sprawdzi się jako inwestycja, przestrzeń do życia czy lokal usługowy.

Bydgoszcz – blisko kultury, blisko natury

Do zalet wyboru mieszkania przy Jagiellońskiej 12 należy znajdująca się blisko praktyczna część handlowo-usługowa i kulturalna. Znajdziesz tam sklepy spożywcze, starówkę (z licznymi barami i restauracjami), szpital, bank, galerię handlową, Urząd Miasta, Pocztę Polską, operę, kino i teatr. W niewielkiej odległości znajdują się także szkoły i Uniwersytety.

Lubisz naturę? Tylko 4 minuty dzielą kamienicę od pięknej rzeki Brdy, zaledwie 8 od Parku im. Kazimierza Wielkiego, 10 od wyspy młyńskiej (wspaniałego miejsca spotkań z rodziną i przyjaciółmi) i 14 od Parku Jana Kochanowskiego!

W niewielkiej odległości znajduje się główny węzeł komunikacyjny, a także dworce PKS i PKP. Ulica jest bardzo dobrze skomunikowana i dostosowana do potrzeb właścicieli różnych pojazdów. Dzięki temu przemieszczanie się komunikacją miejską lub autem nie będzie problemem nawet w godzinach szczytu!

Okolica jest odpowiednia do potrzeb zarówno młodszych, jak i starszych. To przyjazne miejsce do życia – właśnie tymi słowami określają je jego wieloletni mieszkańcy!